Chcesz pracować w zespole PROARTI?

Wyślij swoje CV na praca@proarti.pl a być może zainteresuje nas Twoja aplikacja i skontaktujemy się z Tobą.

Obecnie poszukujemy do pracy na stanowisko PLASTYK/GRAFIK:

Zakres obowiązków to m.in.:
- projektowanie gazetek reklamowych
- "opiekę" funpage'a na Facebooku
- graficzną obsługę sklepu internetowego www.proarti.pl/sklep
- wykonywanie projektów graficznych związanych z działalnością PROARTI

dodatkowy zakres obowiążków to:

- działania marketingowe w internecie
- tworzenie bazy klientów

Wymagania:
- znajomość pakietu graficznego COREL DRAW i COREL PHOTO lub PHOTOSHOP i ILUSTRATOR
- wykształcenie plastyczne lub zmysł plastyczny, graficzny
- ponadpodstawowa znajomość fotografii cyfroweych
- znajomość obsługi portali społecznościowych

Aplikacje z przyukładowymi pracami graficznymi prosimy przesyłać na praca@proarti.pl

Kontakt

Konin, ul. Przemysłowa 54
tel. 63 243 35 73
kom. 501 898 180, 501 215 420

CZYNNE

poniedziałek-piątek : 8:00 - 18:00
sobota                           :  9:00 - 14:00

platnosci-karty.png

Galeria zdjęć

Produkty w sklepie on-line

Przejdź do sklepu

Polecane firmy

x