1

Jak zostać potworem, czyli szalona impreza Halloween

Lubicie się wygłupiać? Kochacie szalone zabawy? Macie do siebie dystans? Przebierzcie się w stroje na Halloween, załóżcie straszne maski i bawcie się na całego! Impreza Halloween to jedna z niewielu okazji, by puścić wodze fantazji i porządnie postraszyć wszystkich uczestników zabawy.

Halloweenowa stylizacja musi spełniać kilka podstawowych wymogów! Musi być straszna, ale jednocześnie zabawna, a także trwała – tak, by wytrzymała szaleństwa halloweenowej nocy. Powinna też zawierać elementy, które zaskoczą uczestników imprezy. Pokażcie, że macie poczucie humoru i potraficie podkręcić szaloną atmosferę.

Pewne jest, że impreza na Halloween to doskonała okazja, by poszaleć ze swoim wyglądem. Odpowiedni halloweenowy strój to podstawa. W sklepie proARTI możecie wybrać straszne przebrania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Kim chcecie się stać podczas halloweenowego party? Może wampirem, czarownicą, szkieletorem, magikiem, diabłem, potworem prosto z horroru czy duchem? Oferujemy kompletne stroje i peruki oraz wszystkie niezbędne halloweenowe akcesoria. Wśród nich między innymi opaski z krwawymi toporkami, podkolanówki i skarpety z kościotrupami, kapelusze dla czarownic, rękawice z pazurami, kajdany, zęby i krew wampira, zestawy do charakteryzacji blizn oraz spalonej skóry czy gwóźdź przebijający głowę… brrr zrobiło się naprawdę strasznie! Panie, które chcą same zrobić przerażający makijaż znajdą u nas również biały, czarny i czerwony podkład, kredki do włosów, kremy do makijażu czy spraye do ciała w różnych kolorach.

W naszym sklepie wybierzecie też straszne maski. Na pewno będziecie budzić strach zakładając maskę potwora, ducha, zombie, szkieletora, jaszczura czy mordercy z horroru.

Jeśli wybieracie się na halloweenową imprezę warto trochę wcześniej zaplanować swój przerażający look. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i internetowego. Z pewnością znajdziecie idealne dla Was halloweenowe stroje i maski, dzięki którym wzbudzicie entuzjazm na każdej imprezie.

Produkty w naszym sklepie

Kredka do włosów biała

Dostępnych: 9 szt.

Matujący puder

Dostępnych: 2 szt.

Zestaw motylek / 50x36 cm

Dostępnych: 3 kpl.

Maska lateksowa "Oko"

Dostępnych: 2 szt.

Kredka do włosów czarna

Dostępnych: 11 szt.

Maska nożownik, PVC

Dostępnych: 1 szt.