1

Krew, pająki i potwory. Upiorne dekoracje na Halloween Party

Impreza Halloween to wydarzenie, kiedy można puścić wodze fantazji i zaprosić gości do świata magii, złych mocy, duchów i wampirów. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka! Dziś chcemy podpowiedzieć jakie halloweenowe dekoracje sprawią, że impreza nabierze rozmachu!

Przyjęcia z okazji Halloween organizowane są w szkołach, w dużych salach, ale bardzo popularne jest Halloween Party w domu. Taka halloweenowa domówka to świetna sprawa. Bawimy się w gronie rodziny czy bliskich znajomych, mamy okazję poszaleć ze strojem i fryzurą przeobrażając się w wampira, wiedźmę, ducha czy mordercę z horroru.

Jednak zabawa wymaga odpowiedniej oprawy. Warto zadbać o szczegóły, dzięki którym wprowadzimy w domu halloweenową atmosferę i zachwycimy gości. Znakomicie prezentują się rozciągnięte w pokojach pajęczyny z pająkami. Naprawdę robią wrażenie! Girlandy w szkielety i dynie również powinny znaleźć swoje miejsce na naszej imprezie. Nowością są balony z motywami Halloween. Tutaj można poszaleć, ponieważ do wyboru mamy balony foliowe czy lateksowe z nietoperzami, dyniami, czaszkami. Do tego świecące balony LED ze strasznymi motywami, które są rewelacyjną dekoracją na przerażającym party. Wśród drobnych elementów, o których koniecznie trzeba pamiętać, gdyż dopełniają naszą halloweenową dekorację, są talerzyki papierowe z dynią czy czaszką, serwetki z krwią, świece ociekające krwią lub świeczki wyglądające jak gałka oczna. Brr, przerażające! Na szybach możemy poprzeklejać pająki albo straszne cienie, a w różnych miejscach poustawiać halloweenowe dekoracje takie jak: odcięta ręka, czaszka czy pająk. Na stole między talerzykami i świecami mogą się znaleźć pluszowe szczury czy chrząszcze albo konfetti z duchów. Jeśli chcecie poszaleć jeszcze bardziej możecie nawet nakleić straszne naklejki na WC! Z pewnością rozbawicie tym gości.

Wszystkich inspiracji szukajcie w sklepie proARTI! Mamy mnóstwo dekoracji, dzięki którym Wasza impreza Halloween będzie niezapomniana. Goście na pewno docenią Wasze starania, by uatrakcyjnić spotkanie, co zachęci ich do rozkręcenia szalonej imprezy. Halloween to jedna z niewielu okazji, kiedy można naprawdę puścić wodze fantazji i zorganizować świetną imprezę. Przebierajcie się więc za potwory, rozwieszajcie pajęczyny, straszcie wszystkich dookoła i pokażcie, że macie do siebie dystans. W tym wszystkim na pewno pomoże proARTI z dekoracjami prosto z horrorów!