1

Postaw na magię! Przed nami andrzejkowy wieczór wróżb

Atmosfera tajemnicy i nadprzyrodzonych mocy będzie nam towarzyszyć podczas Andrzejek 2019. To znakomita okazja do zorganizowania hucznej zabawy przed rozpoczynającym się adwentem. Wykorzystajcie andrzejkowe dekoracje i zadbajcie o aurę pełną magii.

Andrzejki chętnie świętują zarówno dzieci jak i dorośli. W tym roku ta niezwykła noc przypada w idealnym momencie dla wszystkich imprezowiczów, bo z piątku na sobotę - 29 na 30 listopada. To okazja do szalonej zabawy w niesamowitej atmosferze pełnej sztuk magicznych i iluzji. Bo przecież każdy z nas ma czasami ochotę zajrzeć w przyszłość - oczywiście z przymrużeniem oka!

Wróżby andrzejkowe są widowiskowe i odbywają się w nastrojowym otoczeniu. W końcu jest to dzień, w którym stajemy się posiadaczami wiedzy tajemnej na temat przyszłości! Warto więc zadbać o odpowiednią oprawę imprezy andrzejkowej. Organizując zabawę w domu nie możemy zapomnieć o andrzejkowych dekoracjach. Jeśli zostały nam ozdoby z Halloween to również można je wykorzystać. Magia i wróżenie kojarzą się przecież z pająkami, pajęczynami czy czarnymi kotami. Takie dodatki jak najbardziej mogą się znaleźć wśród dekoracji.

Atmosferę na pewno podkręcą serpentyny i girlandy. Warto postawić na mieniące się złote i srebrne kolory. Będą pięknie odbijać światło świec czy lampek nadając wnętrzu magii. Również balony w nowoczesnych odsłonach, różnych kolorach i nietypowych kształtach, pięknie odzwierciedlą atmosferę związaną z wróżbami. Szczególnie balony świecące LED będą się świetnie komponować wśród andrzejkowych ozdób. Takie dekoracje na pewno spodobają się gościom i będą rewelacyjnym tłem dla pamiątkowych zdjęć. Również na stole powinny się znaleźć dekoracje nawiązujące do andrzejkowych wróżb. Ponieważ święto kojarzy się przede wszystkim z laniem wosku, na pewno nie powinno zabraknąć świec, ale również takich elementów jak mieniące się kryształki czy diamentowe konfetti. Na stole można również rozrzucić karty do gry.

Niezwykły nastrój pełnej magii imprezy podkręcą też akcesoria i elementy charakteryzacji dla uczestników zabawy. Maski, różdżki, peleryny z pewnością zachęcą gości do szalonej zabawy. Pamiętajcie, że wszystkie andrzejkowe dekoracje i mnóstwo inspiracji, dzięki którym Wasza impreza zyska atmosferę pełną magii i tajemnych mocy znajdziecie w sklepie proARTI!