1

Halloween Party

Halloween to świetna okazja do wspólnej zabawy z dziećmi czy znajomymi. To czas kiedy możemy puścić wodze fantazji i przenieść się do świata magii, czarodziejów, złych mocy, upiornych strachów, duchów i wampirów.

HALLOWEEN to bardzo popularne Święto Zmarłych obchodzone 31 października zwane Nocą Duchów. Zwyczaj związany z maskaradą, który dotarł ze Stanów Zjednoczonych do Polski w latach 90. Halloween jest obchodzone hucznie w wielu krajach, w kulturze meksykańskiej widnieje pod nazwą Dia de Muertos. Głównym symbolem HALLOWEEN jest wydrążona i podświetlona DYNIA. Najpopularniejszymi motywami na Halloween są DUCHY, WAMPIRY, CZAROWNICE, ZOMBIE, DEMONY, trupie CZASZKI, NIETOPERZE, PAJĄKI.

Każda zabawa halloweenowa wymaga odpowiedniej oprawy i przygotowań…podpowiemy Wam jak przygotować niepowtarzalną imprezę na Halloween w domu

Na początek wymyśl temat przewodni domówki halloweenowej…przygotowaliśmy kilka naszych propozycji.

UPIORNA SIEDZIBA WAMPIRÓW.

Znakomicie sprawdzą się tutaj pajęczyny, dostępne w różnych formach i kolorach - pajęczyny białe, czarne, pomarańczowe. Pajęczyny sznurkowe, na których można zamocować sztuczne pająki. Pajęczyny rozciągliwe, którymi możesz udekorować dosłownie wszystko, możesz pokryć pajęczynami drzwi, okna, książki… Świetnym rozwiązaniem będą również girlandy na Halloween, girlandy foliowe i papierowe, girlandy z duchami, szkieletorami. Girlanda to prosty i łatwy sposób dekoracji. Klimatu dodadzą balony w formie czaszek czy szkieletorów. Aby dodać do dekoracji charakteru grozy, zadbaj o dekoracje do powieszenia na Halloween w postaci upiornych szkieletorów, kościotrupów i upiornych laleczek…jeśli będą one dodatkowe podświetlane i będą wydawać upiorne dźwięki, z pewnością impreza nabierze rozmachu. Idealnym uzupełnieniem będą czaszki do postawienia, świeczki ociekające krwią, krwawe ślady, pająki, szczury i wszelkiego rodzaju robaki. To będzie naprawdę upiorne Halloween.

ZLOT CZAROWNIC I CZARODZIEJÓW.

Girlandy z nietoperzami, pajęczynami i pająkami to idealne rozwiązanie na imprezę dla czarownic i czarodziejów. Miotły czarownic pokryte rozciągniętymi pajęczynami. Świeczki w czarnym i pomarańczowym kolorze. To wszystko nada charakteru tajemniczości i magii. Kociołki czarownicy z podświetlanymi maszynkami do wytwarzania dymu, w których czarownice przygotowują magiczne wywary. Podświetlane magiczne kule wydające dźwięki, różdżki i laleczki Voodoo, pozwolą czarownicom odprawiać czary i rzucać magiczne zaklęcia. Efektowne wrażenie zrobią balony w postaci butelki z miksturą czy w postaci nietoperza. Wszystko to pozwoli Wam przenieść się do świata magii i czarodziejów, poczujecie się niczym Harry Potter, Hermiona i Ron z ulubionej serii książek i filmów o Harrym Potterze.

ATAK ZOMBIE.

Czarne kurtyny, dekoracje na drzwi z krwawymi śladami, dekoracje na okna z nawiedzonymi dziećmi. Naklejki na toaletę z wynurzającymi się Zombie, które zaskoczą zaproszonych gości…tego Twoi goście na pewno się nie spodziewali. Świetnie przydadzą się girlandy z krwawymi narzędziami czy odciętymi częściami ciała. Wypełnij dom balonami z krwawymi napisami Happy Halloween. Całości dopełnią krwawe ślady stóp i rąk oraz akcesoria w postaci narzędzi zbrodni - siekiery, noże, piły. Wspomnienie tego przerażającego Halloween będzie przez długi czas mroziło krew w żyłach.

DYNIOWA NOC Z DUCHAMI.

Wytnijcie wspólnie dynię za pomocą specjalnych narzędzi do wycinania dyni.

Girlandy z wesołymi napisami „Happy Halloween” pomogą Wam w łatwy sposób przygotować dekorację. Dzieci uwielbiają duchy i dynie, zaskocz swoje dzieciaki ilością i rodzajem dyń. A wybór jest ogromny - girlandy z dyniami girlandy z duchami. Podświetlane lampiony LED w postaci dyni, rozety dynie. Wiaderka dynie różnej wielkości. Idealnie będą pasować tutaj pajęczyny białe i pomarańczowe. Konfetti z dyniami i duchami. Oczywiście na tym party nie może zabraknąć balonów. Zadbaj aby w domu pojawiły się balony duchy, balony z motywami duchów i dyń…radość Twojego dziecka będzie nieopisana. A jak jeszcze sprezentujesz dziecku latarkę z motywami Halloween w postaci dyń, dychów, nietoperzy, zabawy będzie co nie miara.

Wszystkie wspomniane produkty znajdziecie oczywiście w naszym sklepie z artykułami party - proARTI - https://proarti.pl/sklep/33/halloween.

Dekoracje domu już gotowe, teraz jeszcze dekoracja stołu na Halloween, przebranie i zabawę możecie zaczynać…ale o tym w kolejnych wpisach.

Produkty w naszym sklepie