1

Dekoracje stołu na Halloween

Organizowanie imprezy na Halloween wymaga zadbania o wiele szczegółów związanych z dekoracją sali czy domu. Wszystko po to, by zrobić wrażenie na gościach i zachęcić do szalonej halloweenowej zabawy.

Dekoracjom z pajęczyn, straszydeł, balonów, krwawych śladów czy ociekających krwią świeczników, powinno towarzyszyć odpowiednie nakrycie stołu.To w końcu przy stole zasiądą wszystkie zaproszone Wampiry, Zombie, Duchy i Czarownice. Wyszukane i przemyślane dekoracje stołu na Halloween to ważny element całości dekoracji.

Postawą dekoracji jest obrus. Obrus może być jednokolorowy czarny czy pomarańczowy lub z nadrukiem halloweenowym obrus z dyniami, obrus z krwawymi śladami. Jeśli wybierzesz obrus w jednym kolorze, możesz go przyozdobić posypując go halloweenowym konfetti dyniami, czarownicami czy pająkami. Możesz pokryć go rozciągniętymi pajęczynami aby uzyskać bardziej niesamowity efekt. Od tego jaki obrus wybierzesz zależeć będzie wybór kolejnych elementów dekoracyjnych.

Teraz „zastawa” stołu na Halloween - czyli czas na wybór serwetek, talerzyków i kubeczków. Wybór na rynku jest przeogromny. Możesz wybrać talerzyki, kubeczki i serwetki jednokolorowe, najlepiej w kolorystyce czarnej, pomarańczowej czy czerwonej, idealnie pasującej do Święta Duchów. Możesz zdecydować się na skompletowanie talerzyków, kubeczków i serwetek z nadrukiem na Halloween, stworzyć kolekcję nakryć z dyniami, nietoperzami czy krwawymi śladami. Jeśli w przyjęciu na Halloween biorą udział dzieci - nie zapomnij o słomkach, te z ozdobami na Halloween sprawią im ogromną frajdę.

Nowościami do udekorowania stołu na Halloween są papierowe foremki na słodycze w kształcie trumienek z nadrukiem w stylu Dia de los Muertos. Etykiety na butelki z napisami halloweenowymi „Vampire Blood” czy Beetle Juice”. Z pewnością zaskoczysz gości menu halloweenowym z czaszką.

Na stole na Halloween nie może zabraknąć świec czy lampionów w postaci dyni. Świeczki i świece dodadzą odrobiny magii i tajemniczości. Świeczki ociekające krwią, świeczki pływające czy stojące w czarnym, pomarańczowym czy czerwonym kolorze.

Jeśli na stole postawisz dodatkowo czaszkę, magiczną kulę, ozdobę na Halloween w postaci zakrwawionych palców w opakowaniu imitującym frytki, położysz laleczkę Voodoo czy kociołek czarownicy, który zastąpi miskę na chipsy na 100% oczarujesz swoich gości swoją pomysłowością i oryginalnością.

Wszystkie wspomniane produkty znajdziecie oczywiście w naszym sklepie z artykułami party - proARTI - https://proarti.pl/sklep/33/halloween.

Dom gotowy, stół gotowy...czas na odpowiednie przebranie i oczekiwanie na gości.