1

Stroje na Jasełka dla Twojego dziecka

Trudno wyobrazić sobie świąteczną atmosferę bez Jasełek. Wkrótce w przedszkolach, szkołach czy kościołach wystawiane będą widowiska o Bożym Narodzeniu. Twoje dziecko gra w Jasełkach? Szukasz stroju na Jasełka? Nie masz czasu, żeby samemu szyć? Na szczęście wszystko możesz znaleźć w jednym miejscu!

Choć scenariusze Jasełek w przedszkolach i szkołach są bardzo podobne, co roku wymagają mnóstwa pracy i zaangażowania zarówno ze strony nauczycieli, małych aktorów jak i rodziców dzieci. Nasze pociechy otrzymują ważne role, a to wymaga odpowiedniej oprawy i wielu jasełkowych akcesoriów. Masz w domu małego aktora przygotowującego się do roli Maryi, Świętego Józefa, Króla, Pasterza, Aniołka czy może zwierzątka czuwającego w szopie podczas Bożego Narodzenia na przykład osiołka czy owieczki? Każda rola, mniejsza czy większa, to dla dziecka ogromne wyzwanie i wielka przygoda, a często pierwszy publiczny występ. Zadbaj o to, by Twoja pociecha czuła się komfortowo na scenie i mogła się pochwalić pięknym strojem.  

Rodzice często sami zabierają się za tworzenie strojów jasełkowych dla dzieci, jednak nie wszyscy mają na to czas. Dla ułatwienia zadania i zaoszczędzenia cennych godzin, proponujemy wybrać się po prostu do sklepu z dekoracjami i strojami. Tu znajdziecie szeroki wybór strojów jasełkowych i odpowiednich akcesoriów. 

W sklepie możecie wybrać kompletne stroje dla Maryi, Józefa, Króla, Pastuszka, Aniołka czy różnych zwierzątek. A jeśli potrzebujecie tylko jasełkowych gadżetów nic prostszego - w ofercie są białe, złote, brokatowe czy pierzaste skrzydła anielskie, różnego rodzaju aureole, korony, maski zwierzątek i wiele innych potrzebnych akcesoriów.

Jeśli chcecie mimo wszystko spędzić czas z dzieckiem przy tworzeniu stroju możecie zabrać się za dodatkowe udekorowanie korony czy opaski z aureolą albo wyciąć złote gwiazdki, które znajdą się na stroju. Wszelkie materiały dekoracyjne również znajdziecie w sklepie. 

Nasi mali aktorzy wkrótce będą nas zachwycać swoimi występami jasełkowymi. Wprowadzą nas w świąteczny nastrój, będą nas wzruszać i zachęcą do wspólnego śpiewania kolęd. Świąteczny czas już blisko! Odwiedzając proARTI warto już zwrócić uwagę na tegoroczne propozycje świątecznych dekoracji!