1

Przed Tobą karnawałowa impreza? Poszalejmy razem!

Czy ogarnęło Was już karnawałowe szaleństwo? Przed Wami impreza, na której zamierzacie wyglądać i czuć się jak milion dolarów? Marzycie, by zaskoczyć wszystkich i bawić się jakby jutra nie było? Pomożemy Wam! Tylko w proARTI znajdziecie duży wybór karnawałowych strojów i zabawnych dodatków!

W karnawale nie szukajcie wymówek. Praca, dzieci, obowiązki… nie z nami te numery! W karnawale trzeba znaleźć choć jeden wieczór, kiedy żadne wymówki i tłumaczenia nikogo nie interesują. Bo hasło ,,bal karnawałowy” jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Dlatego nie ma co się zastanawiać – rezerwujcie miejsce na karnawałowym balu i nastawcie się na świetną zabawę. 

Karnawał tradycyjnie rozpoczął się po Święcie Trzech Króli i będzie trwał do Środy Popielcowej. W 2019 roku Popielec przypada 6 marca. Ostatni tydzień karnawału rozpocznie Tłusty Czwartek – 28 lutego, a ostatnia sobota karnawału to 2 marca. Jest więc naprawdę sporo czasu, by zaplanować karnawałową zabawę. 

Pamiętajcie, że karnawał błyszczy! Kolory obowiązujące to złoto (dużo złota), srebro, wszelkie diamenciki, cekiny, brokaty. Błyszczące dodatki traktujcie jako obowiązkowe dla imprezowej kreacji. Ich ogromny wybór znajdziecie w sklepie proARTI. Panie mogą wybierać też spośród takich gadżetów jak szalone sztuczne rzęsy na przykład z piórkiem lub fluorescencyjne, a także kredki i zestawy do makijażu w fantastycznych kolorach, wszelkiego rodzaju brokaty do makijażu czy kredki i koloryzujące spraye do włosów. Świetnymi dodatkami mogą być również tiary, diademy i opaski. 

Jeśli wybieracie się na karnawałowy bal przebierańców koniecznie zajrzyjcie do proARTI. Pamiętajcie, że prowadzimy pierwszą i jedyną w Koninie wypożyczalnią strojów karnawałowych dla dorosłych oraz całoroczną wypożyczalnię strojów dziecięcych. Znajdziecie u nas też mnóstwo zabawnych dodatków do karnawałowych szalonych kreacji. Z pewnością zaskoczy Was wybór peruk: od słodkiej blondynki, przez wampirzycę do włosów punka dla panów, a nawet fryzury Einsteina. A może dobierzecie do tego złoty sygnet, pejcz czy pelerynę? Wasza wyobraźnia przy kreowaniu karnawałowego stroju może być nieograniczona, a wizyta w proARTI pozwoli zrealizować Wasze szalone pomysły. 

Życzymy Wam wspaniałej karnawałowej zabawy! Jak za dotknięciem magicznej różdżki przemieńcie się w królową lub króla balu i wzbudzając ogólny podziw, pewnym krokiem, wkroczcie na karnawałową imprezę. Tylko pamiętajcie – nie wracajcie przed północą!