1

Czas na szaloną zabawę, czyli szkolny bal karnawałowy

Twoje dziecko idzie na bal karnawałowy? Marzy o wyjątkowym przebraniu i wspaniałej zabawie? Chce być księżniczką, batmanem czy kotkiem? W proARTI znajdziesz wspaniałe stroje karnawałowe, mnóstwo gadżetów i dodatków, dzięki którym spełnisz marzenia swojej pociechy.

W szkołach i przedszkolach rozpoczął się czas karnawałowych imprez. To dla dzieci wyjątkowe chwile. Mogą puścić wodze wyobraźni i stać się ulubionymi postaciami z bajek, superbohaterami czy ukochanymi zwierzątkami. 

Dla rodziców to jednak nie lada wyzwanie. Znalezienie wymarzonego stroju i odpowiednich dodatków może się okazać czasochłonne. Jeśli zdecydowaliście się samodzielnie przygotować przebrania dla dziecka – podziwiamy za odwagę! Z pewnością wymaga to kreatywności, wyobraźni i umiejętności manualnych. Dla ułatwienia zadania możecie zainspirować się gotowymi strojami. Znajdziecie je na przykład na stronie internetowej proARTI. Pamiętajcie, że każde przebranie na pewno potrzebuje różnych dodatków. Policjant powinien mieć pistolet i odznakę, księżniczka – koronę, biedronka – czułki i skrzydełka.

Jeśli nie macie czasu, by samemu przygotować strój dla malucha, warto skorzystać z gotowych propozycji. Kompletne przebrania można kupić albo wypożyczyć. Warto wiedzieć, że proARTI specjalizuje się w strojach i dodatkach karnawałowych. Prowadzi pierwszą i jedyną w mieście całoroczną wypożyczalnię strojów dla dzieci i dla dorosłych. Wybór jest ogromny i z pewnością Wasze pociechy znajdą wymarzone przebranie. 

A co ze starszymi dziećmi, które nie chcą już przebierać się za wróżki i żabki? Na pewno będą zachwycone, jeśli pozwolicie im założyć szaloną perukę czy karnawałową maskę. Chłopcy mogliby do dyskotekowego stroju dobrać gangsterski kapelusz albo zabawne okulary. Dziewczynki będą skakały z radości, jeśli na bal karnawałowy będą mogły użyć koloryzujących lakierów do włosów i brokatu. 

Jeśli jesteście rodzicami zaangażowanymi w przygotowanie balu karnawałowego w szkole czy przedszkolu – pamiętajcie, że zabawa w pięknie udekorowanej sali zostawi na pewno niezapomniane wrażenia. Kiedy dzieci zobaczą piękne balony, serpentyny, girlandy czy dekoracyjne świderki i pompony, poczują się wyjątkowo i z radością ruszą do zabawy. Kulminacyjnym punktem karnawałowego balu może być wystrzałowe konfetti przy ulubionej piosence. 

Bal karnawałowy to z pewnością duże wydarzenie dla Waszych pociech. To nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale też umacniania koleżeńskich więzi i wspólnego spędzenia czasu inaczej niż w szkolnych ławkach. Dlatego warto zadbać o dobre humory tego dnia, a fajne przebranie i pięknie udekorowana sala to bardzo dobry początek niezapomnianej imprezy karnawałowej, którą dzieci będą długo wspominać.