1

Balony na Walentynki. 10 powodów dlaczego warto je wybrać!

Balony wracają do łask! A te walentynkowe będą w tym roku wyjątkowo urocze! Nie bójcie się zaryzykować. Umiejętnie wykonany balonowy bukiet na Walentynki jest bardzo efektowny! Oto 10 powodów dlaczego warto wybrać balony i sprawić nimi ukochanej osobie wyjątkową niespodziankę.

Po pierwsze – pewne jest, że wszystkie małe dziewczynki kochają kolorowe balony. I zapewniamy, że ta miłość nie mija. Balonowy bukiet sprawia, że każda kobieta czuje znów dziecięcą radość. Odrobinę irracjonalne? Ale chyba nie chcecie dyskutować o racjonalności kobiecych uczuć…

Po drugie – balony wprawiają nas w zachwyt. Sprawiają, że się uśmiechamy. Dlaczego? Może ma to związek z ich lekkim unoszeniem się w powietrzu, a tym samym z odwiecznym marzeniem człowieka o lotach w przestworzach?

Po trzecie – balony są modne i niezwykle efektowne. Znakomicie ozdabiają każde pomieszczenie. Staje się ono przyjazne, kolorowe, wyjątkowe. 

Po czwarte – balony są oryginalnym pomysłem na walentynkowy bukiet. Mogą pojawić się obok tradycyjnego – kwiatowego, ale też całkiem go zastąpić.

Po piąte - balonowe bukiety są niepowtarzalne. Mogą być szaleńczo kolorowe lub w modnych, eleganckich barwach. Oczywiście Walentynki kojarzą się przede wszystkim z kolorem czerwonym, ale piękny będzie też bukiet złoty, srebrny, pastelowy, albo w innych ulubionych kolorach. 

Po szóste – oprócz wyboru kolorów możecie również wybierać spośród najróżniejszych rodzajów balonów: lateksowych, foliowych, jednokolorowych, z nadrukiem, w różnych kształtach, błyszczących, matowych, większych, mniejszych, napełnionych powietrzem lub helem. 

Po siódme – pamiętajcie o nowościach. Modne są na przykład święcące balony LED, a także balony crystal bubbles, czyli duże, przezroczyste balony, do środka których można włożyć inne ozdoby – serduszka, sztuczne kwiaty, konfetti, mniejsze balony. A może któraś z pań doczeka się pierścionka zaręczynowego w takim crystal bubbles? 

Po ósme – nawet jeden piękny balon na przykład w kształcie serca może wiele powiedzieć o uczuciach! I na pewno będzie bardziej oryginalny i efektowny niż jedna różyczka… Nie bójcie się zaryzykować!

Po dziewiąte – jeśli organizujecie walentynkową imprezę – balonowe dekoracje zrobią całą atmosferę. Wybierzcie tradycyjne czerwone matowe i błyszczące balony, okrągłe lub w kształcie serc. Możecie puścić je pod sufit, ale też umieścić w specjalnych obciążnikach do balonów, dekorując pokój, salę lub choćby stół.    

Po dziesiąte – balony, balonowe dekoracje i bukiety to wielka miłość proARTI. Znajdziecie u nas wszelkiego rodzaju balony. Jesteśmy specjalistami od balonowych dekoracji, a balonowa moda nie ma przed nami tajemnic. Jesteśmy na bieżąco z nowościami, inspirujemy się i sami tworzymy trendy. W Walentynki podpowiemy jak zachwycić Waszą drugą połówkę i pomożemy skraść walentynkowego całusa.