Podczas najważniejszego dnia Pary Młodej zarówno oni jak ich Goście najwięcej czasu spędzają bawiąc się w sali weselnej.
To właśnie w niej powstają najpiękniejsze wspomienia. Warto zatem zadbać o niepowtarzalny klimat, który pozostanie również na pamiątkowych fotografiach i filmie video.

Oddajemy do Państwa dyspozycji galerię zdjęć dekoracji sal weselnych jakie wykonaliśmy.

Nasze możliwości dekorowania sal weselnych są w zasadzie nieograniczone.  Wykonamy wymarzoną aranżację w dowolnym stylu (bardzo modnym rustykalnym, nieśmiertelnym klasycznym, glamour czy tematycznym lub designerskim), kolorystyce, przy uzyciu wszystkich rodzajów dostępnych w Polsce kwiatów.

Możecie zamówić u Nas kompleksową dekorację, ale również pojedynczy element np. ściankę za Parą Młodą, dekorację stołu Młodych, stołów gości, kwiaty, oświetlenie LED, dekorację sufitu lub wejścia.

Z przyjemnością przygotujemy niezobowiązującą ofertę wraz z wyceną.

Zapraszamy do naszej siedziby w Koninie przy ul. Przemysłowej 54. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, w soboty od 9:00 do 14:00. W pozostałych godzinach prosimy o kontakt drogą elektroniczną pod adresem e-mail kontakt@proarti.pl.

Sklep online

Zobacz produkty do dekoracji weselnych w naszym sklepie online

Dekoracje wiszące na ślub i wesele

Przejdź do sklepu online

Kontakt

Adres email
biuro@proarti.pl
Nr telefonów
63 243 35 73 (stacjonarny)
501 898 180 (komórkowy)
Adres
ul. Przemysłowa 54
62-510 Konin
Czynne
poniedziałek-piątek: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 14:00